Nasza fundacja to internetowa baza potrzebujących, ofiarodawców i sponsorów z całej Polski. 
Każdy, nawet najmniejszy dar od sponsorów na rzecz będących w potrzebie wystawiamy w sklepie internetowym
Każdy może zakupić produkt lub usługę przekazując pieniądze dla naszych podopiecznych!

FIRMY

WYJĄTKOWE
KORZYŚCI
DLA FIRMY!

Zbuduj pozytywny wizerunek swojej firmy przekazując produkty,
które wystawimy w naszym sklepie
na rzecz potrzebujących.

SPRAWDŹ

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

SPRAWDŹ

JAK MOŻESZ POMÓC?

Przekaż na rzecz Fundacji Syloe oferowane przez swoją firmę produkty, usługi, czy choćby gadżety firmowe - długopisy, ołówki, notesy, zabawki. Wszystko to wystawimy w sklepie internetowym.
Możesz także przekazać kwotę pieniężną. Środki pozyskane ze sprzedaży ofiarowanych przez Ciebie produktów trafią w całości na konta potrzebujących.
Dzięki Tobie wiele serc zabije szybciej i radośniej! Zyskaj świadomość, jak wiele możesz zrobić dla kogoś… podziel się dobrem z tymi, którzy stracili wiarę w lepsze jutro.

DLACZEGO WARTO BYĆ Z NAMI?

Każda firma która ofiaruje coś dla Fundacji otrzymuje wpis - wizytówkę na mapie pomagających, zawierającą dane teleadresowe firmy, krótki opis działalności, logo i wpis do bazy sponsorów Syloe oraz w wyszukiwarce. Dodatkowo w sklepie przy produktach, które ofiarodawca przekazuje pojawia się logo firmy i serduszka będące wskaźnikiem aktywności sponsora w roli donatora.

Ale to nie wszystko!

Fundatorzy, którzy wspierają naszą działalność mają możliwość używania znaku Syloe, a najaktywniejsi sponsorzy otrzymają wpis-wizytówkę w prestiżowym portalu pomocy! Jesteśmy wdzięczni za okazane do tej pory wsparcie dla naszych podopiecznych.
Z nadzieją patrzymy w przyszłość, bo dzięki Wam wierzymy, że uda nam się zmienić świat, świat potrzebujących. Każdy Twój gest jest na wagę życia… lepszego życia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz nieść wsparcie Naszym podopiecznym, pragniesz przekazać produkt, a może usługę lub masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

323 089 007
LUB NAPISZ DO NAS

KOMU POMAGAMY?

Każdy beneficjent, który zwraca się do nas, może liczyć na wsparcie! Pozytywna weryfikacja kandydata sprawia, że zostaje on natychmiast umieszczony w bazie potrzebujących. Dodatkowo każdy z nich otrzymuje własną podstronę w ramach serwisu Syloe.org, a także wiele innych niezliczonych korzyści!

JAK TY MOŻESZ POMÓC?

Przekaż na rzecz Fundacji Syloe oferowane przez swoją firmę produkty, usługi, czy choćby gadżety firmowe - długopisy, ołówki, notesy, zabawki. Wszystko to wystawimy w sklepie internetowym, a pieniądze pozyskane ze sprzedaży przekażemy na leczenie, rehabilitację, sprzęt medyczny i wiele innych niezbędnych form pomocy dla naszych podopiecznych.

POMAGAMY!

Pomagać można na wiele sposobów i w bardzo różnym zakresie, najważniejsze jednak są dobre chęci i otwarte serca. Wszyscy nasi podopieczni liczą na wsparcie osób, którym los innych ludzi nie jest obojętny, a każda, nawet najmniejsza pomoc ma ogromne znaczenie.

ZOBACZCIE

jak wielu podopiecznych potrzebuje pomocy
jak wielu ofiarodawców przekazało nam swoje produkty
jak można pomagać robiąc zakupy w naszym sklepie