1

Przekazując swoje produkty, usługi lub gadżety firmowe, nie tylko pomagasz potrzebującym, a także wiele zyskujesz! My wystawiamy ofiarowane przez Ciebie materiały, a środki pozyskane z ich sprzedaży trafiają do naszych podopiecznych. Każdy może uzyskać wsparcie. Podopieczni nie otrzymują od nas pieniędzy - zyskują bezpośrednią pomoc, której potrzebują!
Pamiętaj, że pomagając budujesz pozytywny wizerunek swojej firmy, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotnym elementem wszelkich działań marketingowych. Twoi Klienci chętniej skorzystają z Twoich usług wiedząc o pięknych gestach ze strony Twojej marki.
Wspieranie podopiecznych naszej Fundacji nie wymaga przekazywania pieniędzy - ofiarujesz jedynie swoje produkty, usługi lub inne gadżety firmowe. W ten sposób możesz pozbyć się zalegających w magazynie produktów, które często są już niepotrzebne lub tych, których Twoja firma posiada w nadmiarze.
Każda firma, która ofiaruje coś dla Fundacji otrzymuje od nas cały zestaw reklam! Podstawowym elementem jest strona wizytówka w naszej bazie sponsorów zawierająca dane teleadresowe firmy, krótki opis działalności, logo oraz mapę z dojazdem.
Dodatkowo przy każdym z produktów w sklepie, który ofiarodawca przekazuje, pojawia się logo firmy oraz ilość punktów będących wskaźnikiem aktywności sponsora w roli donatora.

To nie wszystko!

Fundatorzy, którzy wspierają naszą działalność mają możliwość używania znaku Syloe! Największym zyskiem jest jednak świadomość… podzielenia się dobrem z tymi, którzy stracili wiarę w lepsze jutro. Dzięki Tobie wiele serc zabije szybciej i radośniej!