Nasza fundacja to internetowa baza potrzebujących, ofiarodawców i sponsorów z całej Polski. 
Każdy, nawet najmniejszy dar od sponsorów na rzecz będących w potrzebie wystawiamy w sklepie internetowym
Każdy może zakupić produkt lub usługę przekazując pieniądze dla naszych podopiecznych!

PODOPIECZNI

Pomoc możesz otrzymać już w trakcie zbiórki

- ZOBACZ JAK

Masz jakieś pytania?

Zobacz odpowiedzi

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz nieść wsparcie Naszym podopiecznym, pragniesz przekazać produkt, a może usługę lub masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

323 089 007
LUB NAPISZ DO NAS

KOMU POMAGAMY?

Każdy beneficjent, który zwraca się do nas, może liczyć na wsparcie! Pozytywna weryfikacja kandydata sprawia, że zostaje on natychmiast umieszczony w bazie potrzebujących. Dodatkowo każdy z nich otrzymuje własną podstronę w ramach serwisu Syloe.org, a także wiele innych niezliczonych korzyści!

JAK TY MOŻESZ POMÓC?

Przekaż na rzecz Fundacji Syloe oferowane przez swoją firmę produkty, usługi, czy choćby gadżety firmowe - długopisy, ołówki, notesy, zabawki. Wszystko to wystawimy w sklepie internetowym, a pieniądze pozyskane ze sprzedaży przekażemy na leczenie, rehabilitację, sprzęt medyczny i wiele innych niezbędnych form pomocy dla naszych podopiecznych.

POMAGAMY!

Pomagać można na wiele sposobów i w bardzo różnym zakresie, najważniejsze jednak są dobre chęci i otwarte serca. Wszyscy nasi podopieczni liczą na wsparcie osób, którym los innych ludzi nie jest obojętny, a każda, nawet najmniejsza pomoc ma ogromne znaczenie.

ZOBACZCIE

jak wielu podopiecznych potrzebuje pomocy
jak wielu ofiarodawców przekazało nam swoje produkty
jak można pomagać robiąc zakupy w naszym sklepie