Na długiej liście naszych beneficjentów są osoby przewlekle chore, obciążone genetycznie, czy też takie, które uległy przypadkowo nagłemu zachorowaniu. Grono potrzebujących jest tak naprawdę niezmierzone… pomagamy każdemu, kto o pomoc prosi. Konieczne wsparcie możesz otrzymać i Ty!
Rejestrując się w Fundacji Syloe zyskujesz szansę na wyjście z trudnej sytuacji życiowej. Każdy z naszych podopiecznych otrzymuje swoją własną podstronę - swoistą wizytówkę, na której każda osoba odwiedzająca profil odnajduje szczegółowe informacje o danej osobie, jej potrzebach, postępach w pozyskiwaniu funduszy oraz dalszych losach.
To, co wyróżnia nas pośród innych Fundacji to fakt, że dajemy każdemu podopiecznemu możliwość zbierania pieniędzy na niezbędne wsparcie poprzez promocję wizytówki - każde jej odświeżenie zwiększa licznik odwiedzin, co skutkuje automatycznym pozyskiwaniem środków finansowych!
Dzięki temu, że nie przekazujemy potrzebującym pieniędzy, lecz bezpośrednią pomoc której potrzebują, zapewniamy wyjątkową możliwość otrzymania pomocy już w trakcie zbierania pieniędzy. Co to znaczy? Nie musisz uzyskać całych potrzebnych środków, aby zyskać wsparcie!
Jeśli Twoim celem jest zgromadzenie funduszy na dwadzieścia rehabilitacji - od nas otrzymasz ją stopniowo etapami, już podczas całego procesu oczekiwania na otrzymanie całych pieniędzy!
Gwarantujemy, że otrzymasz najlepszą możliwą pomoc - to my wyszukujemy dla Ciebie lekarzy specjalistów, profesjonalny sprzęt medyczny, optymalne leki i wszystko to, czego potrzebujesz. Dzięki temu unikniesz zbędnych formalności czy też oczekiwania na dostępne terminy rehabilitacji lub leczenia.
Przez lata poznaliśmy wiele historii, wiele się nauczyliśmy, dlatego dziś z dumą możemy powiedzieć, że marzenia się spełniają – nasze stały się rzeczywistością, teraz będziemy urzeczywistniać marzenia tych, którzy do tej pory nie mieli odwagi nawet ich mieć!